Коли замовник – неорганізований (закінчення)

Коли замовник – неорганізований (закінчення)

Нарешті диво католицького Різдва сталося і я маю можливість закінчити об’єкт, який пів року не дає мені спокою. Ранок, восьма година, ми стоїм коло території, на якій виконуються роботи, і заїзд по перепустках. Чекаємо Сина Купця, який має нас завести на територію, домовлялись на вісім ранку. О пів на восьму, телефонував Сину Купця, який спросоння бере трубку і обіцяє зараз приїхати. Звісно, він запізнився майже на годину, і на справедливі зауваження сказав, що ми просто рано приїхали)

Почали встановлювати обладнання, до речі, на об’єкті все залишилось, так як і півроку тому, не дивлячись на неодноразові рекомендації закрити отвори. І тут виявилось, що вода на його приміщення перекрита в підвалі, і потрібно знайти співробітника ОСББ, який включить воду. Ще мінус сорок хвилин… Але ми рішуче налаштовані закінчити цей чудовий об’єкт.

І от робота закипіла, отвори ріжуться і свердляться, а Син Купця задоволено потирає руки, дає нам цінні вказівки, як нам краще виконувати свою роботу… І підганяє, тому-що мають приїхати монтажники та зварювальники, які облаштують підсилення отворів. Ми закінчили перші отвори і тут приїхали монтажники, які в цеху виготовили деталі, згідно креслень замовника.

Поки Син Купця десь пропадав, монтажники почали встановлювати елементи конструкції, і відразу висловили нам претензію щодо більших отворів. На цей раз вони почали шукати Сина Купця, а ми тим часом вже майже закінчили  свою роботу. Син Купця відразу побіг до нас, метаючи іскри з очей, голосно причисляючи нас до шести з половиною відсотків людської раси.

Отримавши відсіч у вигляді аргументів, щодо фактичного розміру отворів, і стовідсоткову відповідність кресленням, Син Купця переключився на монтажників. На що монтажники теж дістали свої креслення та звіривши їх, виявили цілковиту відповідність, виробів кресленням…Оскільки проектантів не було, вся буря емоцій СК перенеслась на їхні голови. Хоча насправді Син Купця, після внесення змін в проект, не надав нових креслень підприємству з виробництва металоконструкцій. Тобто, отвори вирізані згідно нового проекту, а підсилення зроблене по старому.

Дуже довго Син Купця стояв, і вимолював всі кари єгипетські на голови проектантів, хоч всі і розуміли, чий це прорахунок… На щастя, свою роботу ми закінчили, та успішно розпрощались з замовником. Цей об’єкт, мов страшний сон залишився в екстремальному 2020 році.

Рекомендую – уважно вибирайте підрядників.