Огляд електричної стінорізної машини Hilti DST-20-CA

Огляд електричної стінорізної машини Hilti DST-20-CA

             Одним  з передових засобів , для проведення демонтажу в наш час є стінорізні машини. Данні пристрої дозволяють абсолютно уникати динамічного навантаження в робочій зоні проведення демонтажу, та виконати надзвичайно точний різ правильної геометричної форми. Однією з найкращих моделей стінорізних машин є Hilti DST-20-CA.       

              Перевагами даної стінорізної машини є використання передових технологій, які роблять процес проведення демонтажних робіт комфортним, на всіх етапах. Насамперед, це використання технології Cut Assist , це передова технологія, яка дозволяє повністю автоматично проводити алмазну різку. Вона починає працювати після визначення типу матеріалу, і самостійно регулює необхідну швидкість, передачу, подачу води, та інші необхідні параметри. Це так званий автопілот, для даної стінорізної машини. Cut Assist дозволяє виконувати інші задачі по підготовці, економлячи час, та працює виключно в режимах, безпечних для стінорізної машини. До того ж , Hilti DST-20-CA. Не має зовнішнього перетворювача, вся керуюча електроніка є вбудованою в установку , це робить більш комфортним будь які маніпуляції з нею. Hilti DST-20-CA має безпровідний пульт дистанційного керування, на якому відображається глибина різки в реальному часі. Завдяки мінімальній кількості електричних кабелів , та інегрованій керуючій електроніці стінорізна машина Hilti DST-20-CA. є надзвичайно надійною, високоточною, та ефективною.

               Дана стінорізна машина не має конкуренції в таких роботах як, різка і розширення отворів в бетонних стінах та перекриттях, Алмазна різка високоармованого бетону, цегли, натурального каменю, блоків, та інших матеріалів, на мінеральній основі, різка в умовах обмеженого простору, та важкодоступних місцях, делікатний демонтаж стін, та перекриттів, з відсутністю ударно-динамічних навантажень на споруду.

             От деякі характеристики даної стінорізної машини, Потужність генератора – 40 кВА, Вага установки -32 кг. Рівень звукового тиску – 98 Дб.  Максимальна глибина різу – 730 мм. Данна машина є найкращим варіантом як для замовника, так і для виконавця.