Алмазне різання дверного отвору з використанням розвантажувальних балок

Алмазне різання дверного отвору з використанням розвантажувальних балок

Наше підрприємство мало виконати алмазне різання дверного отвору в монолітній стіні з використанням розвантажувальних балок. Отримавши це замовлення, ми розробили алгоритм дії та приступили до виконання задачі.
Розмітивши на стіні фрагмент, що підлягає демонтажу за допомогою алмазної різки, ми зверху над планованим отвором відсвердлили амазною коронкою три отвори з кроком 600 мм. В дані отвори ми встановили розвантажувальні балки, які підтвердили за допомогою стійок–домкратів.
Потім прорізали паз для встановлення розвантажувальної перемички над отвором для встановлення швелера. Посадивши в пази швелер, ми зачеканили всі його нерівності цементним розчином м100 виготовленим з використанням безусадочного цементу.
Продовжити роботи ми могли лише після набуття розчином міцності 70 %, як було зазначено у проекті. Зазвичай, це займає не меньше 48 годин. Далі ми порізали методом алмазної різки фрагмент, що підлягав демонтажу на невеликі частини (вагою 35 кг) для зручності розбирання в зоні різу.
Таким чином, з використанням алмазної різки ми отримали отвір потрібних габаритів та форми. Завдяки цьому вдалось уникнути значних ударно-динамічних навантажень на споруду. Через особливості прорізу виникла потреба у додатковому постійному підсиленні будівельних конструкцій. Крім того, на час виконання було встановлено тимчасові розвантажувальні балки.