Облаштування комунікацій за допомогою алмазної різки та алмазного свердління

Облаштування комунікацій за допомогою алмазної різки та алмазного свердління

Одною з найпоширеніших сфер застосування алмазної різки та свердління є облаштування побутових та промислових комунікацій. Включаючи такі первинні та додаткові комунікації, як-то: системи опалення, каналізація, водопровід, вентиляційні отвори і т. д.
Не завжди можливо на стадії проектування будівлі спрогнозувати цільове використання приміщення. Будівля, що на сьогоднішній день виконує функції складу, завтра може перетворитись на гарячий цех, або стати мийкою ресторану. А якщо при плануванні особистого будинку, або квартири, ви вирішите перенести кухонне приміщення чи ванну, або облаштувати додаткову вентиляцію? Тоді вам не обійтися без алмазної різки і алмазного свердління комунікацій, у яких ряд переваг над іншими методами перебудови будівельних конструкцій.

Переваги алмазної різки та свердління

По-перше, алмазна різка і свердління має широкий асортимент можливостей: свердління під будь-якими кутами, будь-якого з найпоширеніших будівельних матеріалів. Існує можливість здійснювати алмазне свердління бетону, газоблоку, піноблоку, цегли, природного та штучного каменю, а також армованого залізобетону.

По-друге, існує можливість свердління з використанням рециркулятора, що забезпечує чистоту та запобігає забрудненню пилом приміщення. Для роботи рециркулятора необхідна вода, яка вимиває шлам із зони різання, а також слугує для охолодження робочого органу інструмента.

По-третє, алмазне різання та свердління дає можливість облаштування будь-яких отворів діаметром від 32 мм до 600 мм. Отвори висвердлені за допомогою алмазного свердління мають правильну геометрію і якнайкраще задовольняють всі вимоги облаштування комунікацій. І найголовніше – отвори круглої форми практично не порушують конструкції, а при влаштуванні металевої гільзи – слабо впливають на міцність будівлі.

Швидкість проведення робіт з алмазного свердління також є дуже високою – і це є четвертою перевагою. Звісно, для нормальної роботи необхідна наявність деяких потрібних для виконання робіт елементів, як-то подача води, водовідведення. І основною запорукою швидкості виконання робіт з алмазної різки або алмазного свердління є також наявність електромережі відповідної потужності.

Наші послуги

Отже, якщо вам необхідно реалізувати перепланування та облаштувати додаткові комунікації в ваших приміщеннях, то звертайтеся до нас. Наш штат спеціалістів допоможе втілити всі ваші плани в реальність за допомогою алмазного різання та свердління. Крім того, наша організація надає інші супутні послуги, які виникають при реалізації облаштувань і реконструкцій будівель будь-якої складності.