Демонтаж зі збереженням матеріалу

Демонтаж зі збереженням матеріалу

Буває, зявляються потреба здійснити демонтажні роботи , які  передбачають збереження матеріалу, що демонтується. Наприклад: клінкерної, або звичайної цегли, плитки, металоконструкцій тощо. І якщо з металоконструкціями все зрозуміло, то демонтаж цегли та плитки потребує попереднього розгляду.

Чому виникає така потреба? Частіше всього, замовник хоче зекономити, при переоблаштуванні будівлі ,наприклад, при утепленні цоколя, або фундаменту. Так як матеріал може бути дорогий, то використати повторно цеглу, наприклад, є дуже доцільним. Зазвичай, такий демонтаж потребує особливого підходу, оскільки фактично тут потрібне акуратне та неспішне виконання робіт. І навіть при найакуратнішому робочому процесі є велика імовірність, що зберегти весь матеріал не вдається. Зазвичай, на це впливають такі чинники, як крихкість та міцність матеріалів, які демонтуються.

Якщо у виконавців даних робіт є досвід в таких роботах, то вони заздалегідь перевіряють стан скріплюючої суміші. З цього роблять висновки про реальний процес проведення демонтажних робіт та попереджують замовника про можливі втрати. Втрати матеріалу можуть складати до 30 відсотків, в залежності від стану та міцності матеріалу. При можливих втратах вище 30 відсотків роблять данний процес невигідним замовнику. В результаті замовник може отримами матеріал низького сорту , який неможливо або проблематично використати повторно. Хоча демонтаж облицювальних плит, наприклад, з мармуру чи граніту майже завжди має сенс.

Для реалізації таких робіт бажано використовувати обладнання з невеликою потужністю. При цьому прикладати динамічні навантаження виключно в зону в’яжучого, що скріплює матеріали. Для отримання кращого результату до проведення робіт потрібно залучати виключно професіоналів – це допоможе Вам зберегти максимум матеріалу. Наше підприємство працює у сфері демонтажних робіт понад десять років, за цей час ми розробили чіткі алгоритми для виконання будь яких задач. Наші працівники є професіоналами своєї справи, на нашому рахунку безліч успішно реалізованих проектів, ми використовуємо інноваційні технології, а також сучасні технічні засоби.