Огляд бензинового ручного різака Husqvarna K 750

Огляд бензинового ручного різака Husqvarna K 750

Інструмент фірми Husqvarna однозначно є одним з лідерів по співвідношенню ціна=якість. До його переваг відноситься надійність та міцність інструменту. Ці показники не сильно відрізняються від таких світових брендів, як DeWalt та Hilti. Якість інструменту відмінна. В даній статті розглянемо бензиновий ручний різак Husqvarna K 750. Даний різак застосовується в сфері демонтажних робіт, зокрема, алмазної різки бетону, цегли, також, ним можна різати метал. Він має систему  водяного  охолодження, призначений для мокрого різу, також оснащений глушником, декомпресійним клапаном та системою поглинання вібрації. Вага різака в спорядженому стані 9,8 кг. Двигун в цього різака одноциліндровий, двохтактний потужністю в 5 кінських сил. Робочий об’єм двигуна – 74 см3. Максимальна глибина різу 100 мм – даний різак доцільно використовувати для алмазної різки бетону без пилу.

В даному різаку використовується алмазні диски діаметром 350 мм. Посадкове місце диску – 12 мм та 14 мм, це досягається використанням втулки, яка йде в комплекті з різаком. Робочі оберти при відсутності навантаження дорівнюють 2700 обертів на хвилину на мінімальних швидкостях та 5200 обертів на хвилину на максимальних швидкостях.

Різак Husqvarna K750 бажано застосовується для різання асфальту, бордюрного каменю, залізобетону, цегли, піноблоку, газоблоку та гранітних блоків. Встановивши абразивний диск, можна різати метал (арматура, балки, труби, швелери , тавр, двотавр). Його можна  застосовувати на горизонтальних та вертикальних поверхнях. Цим інструментом можна облаштовувати та розширювати віконні та дверні отвори, робити попередні вирізи для керованого демонтажу. Облаштовувати отвори в перекритті та технічні ніші, створювати штроби для електрики та сантехнічних комунікацій.