Огляд електричного відбійного молотка HILTI TE-3000

Огляд електричного відбійного молотка HILTI TE-3000

Фірма HILTI займає впевнену позицію на світовому ринку будівельного інструменту. Висока надійність, надзвичайна потужність, надійність, та унікальні гарантійні умови повністю компенсують високу вартість інструменту. . В даній статті розглянемо електричний відбійний молоток HILTI TE-3000. Даний відбійний молоток відноситься до інструменту високого класу потужності і є найпотужнішим електричним відбійним  молотком серії ТЕ. Ним можна виконувати демонтаж бетону, армованого залізобетону. тощо. В основному він використовується для розбивання підлог в важких режимах.

            Енергія одиночного удару даного відбійного молотка — 68 Дж. Вага пристрою — 29.9 кг. Повна частота удару – 860 ударів за хвилину . питома потужність — 2070 Вт, Максимальна продуктивність 40000 см3 за хвилину. Посадкове місце патрона типу HEX 28. Відбійник обладний двома незалежними рукоятками та застосовано систему активного  гасіння вібрації AVR. Додаткова система пиловідведення  TE DRS-3000 дозволяє видалити 95% пилу , що виникає при виконанні демонтажних робіт. За своєю потужністю, він стоїть на рівні пневматичних відбійних молотків. Він має безщітковий двигун, та трьохкамерну систему змащення Що подовжує його строк експлуатації. Спеціально , для даного відбійного молотка представниками HILTI розроблений доволі різноманітний комплекс долот.

Підприємства, та бригади, які займаються професіональним проведенням демонтажу надають перевагу професійному інструменту, і тому, обирають HILTI.