Огляд електричного відбійного молотка HILTI TE-800

Огляд електричного відбійного молотка HILTI TE-800

Інструмент фірми HILTI є лідером на ринку сучасного інструменту. Цей інструмент, не зважаючи на високу ціну, відрізняється надзвичайною потужністю, та безмежною надійністю. В даній статті розглянемо електричний відбійний молоток HILTI TE-800. Даний відбійний молоток відноситься до інструменту середнього класу потужності і використовується при проведенні демонтажних робіт. Ним можна виконувати демонтаж цегли, бетону, армованого залізобетону. тощо. Переважно, його робота проходить в горизонтальному та вертикальному напрямі.

Енергія одиночного удару даного відбійного молотка -21 Дж. Вага пристрою- 10.6 кг.Повна частота удару – 1890 ударів за хвилину, рівень звукового тиску -87 Дб., питома потужність -1850 Вт, Максимальна продуктивність 2500 см3 за хвилину. Посадкове місце патрона типу ТЕ-S. Відбійник обладнаний D-образною рукояткою , для збалансування при роботі, та можливості універсального використання. В ньому застосовано іноваційну систему гасіння вібрації за принципом суб-шассі. Додаткова система пиловідведення дозволяє видалити 95% пилу , що виникає при виконанні демонтажних робіт. Спеціально , для даного відбійного молотка представниками HILTI розроблений доволі різноманітний комплекс долот.

Даний відбійник використовують для проведення демонтажних робіт на стінах, фундаментних плитах, облаштуванні каналів для прокладання комунікацій,а також для виготовлення та розширення дверних та віконних отворів.

Підприємства, та бригади, які займаються професіональним проведенням демонтажу надають перевагу професійному інструменту, і тому, обирають HILTI.