Огляд електричного відбійного молотка HILTI TE-905 AVR

Огляд електричного відбійного молотка HILTI TE-905 AVR

           Компанія HILTI є лідером у виробництві професійного інструменту по всьому світі. Надійність, потужність, передові технології, відмінний дизайн, це далеко не повний перелік переваг інструменту даної компанії. Розглянемо електричний відбійний молоток HILTI TE-905 AVR (Бетонолом) . Цей відбійний молоток є інструментом середнього класу потужності і є достатньо потужним електричним відбійним  молотком серії ТЕ. Ним можна виконувати демонтаж будь якого матеріалу, як то, бетону, армованого залізобетону тощо. Особливості його конструкції дозволяють використовувати його як в горизонтальному, так і в вертикальному напрямі.

Енергія одиночного удару даного відбійного молотка — 20 Дж. Вага пристрою — 12 кг. Повна частота удару – 2200 ударів за хвилину, питома потужність — 1600 Вт, максимальна продуктивність 6000 см3 за хвилину. Посадкове місце патрона типу ТЕ-S. Цей відбійний молоток є першим інструментом серії ТЕ в якому використана технологія активного гасіння вібрації AVR. Звісно, за своєю потужністю, він не стоїть на рівні пневматичних відбійних молотків. Для даного відбійника розробниками HILTI розроблено дуже багато різних насадок, що розширює сферу використання.  В руках професіоналів він служить з 2003 року.

Наша компанія надає перевагу інструменту HILTI, тому що, за довгий час роботи, і використання безлічі різних брендів, ми прийшли до висновку, що співвідношення ціна = якість, найкраща в інструменту фірми HILTI.