Що потрібно знати про алмазну різку?

Що потрібно знати про алмазну різку?

Насамперед те, що алмазна, або діамантова різка –  це найефективніший спосіб розширення приміщень та створення необхідних Вам нових дверних та віконних отворів. А ще те, що алмазній різці передує ряд підготовчих робіт, як то:

  • складання проекту вирізання отвору і підсилення отвору поперечною балкою, або в інший спосіб
  • виїзд спеціаліста на об’єкт для уточнень
  • забезпечення доступу до комунікацій
  • узгодження графіку проведення робіт

З чого почати в першу чергу?

По-перше, коли ви вирішили звернутись  до організації , яка займається алмазною різкою та свердлінням отворів у бетоні, з’ясуйте, чи надає компанія послуги з облаштування підсилень дверних та віконних  отворів. Також бажано знати, чи має організація змогу розробити проект облаштування підсилення. Це дасть вам змогу зекономити час та гроші та надасть впевненості у тому, що стіни прослужать довго та надійно.

Виїзд спеціаліста на об’єкт

Найправильнішим рішенням є виклик представника організації на місце проведення робіт з діамантового різання, або свердління отворів в бетоні. На місці він безпосередньо зможе оцінити всі параметри, а також умови і особливості об’єкта, які потрібно враховувати. Щоб забезпечити якісне виконання  робіт з алмазної різки та свердління потрібно побачити об’єкт на власні очі. Представник компанії також збере дані для попереднього розрахунку вартості металевих елементів, для облаштування підсилення.

Наявність комунікацій

Друге, на що слід звернути увагу, це на наявність на об’єкті  електроенергії, необхідної потужності, а також на доступ до води та можливість водовідведення. Все вищезгадане є невід’ємними умовами якісного виконання робіт з алмазного різання і свердління. Тому, що якщо потрібні комунікації відсутні, це може потребувати залучення додаткової техніки, що в свою чергу вплине на вартість робіт.

Графік виконання робіт

Третє, на що потрібно звернути особливу увагу – це погодинний графік виконання робіт. Якщо ви є власником квартири в багатоквартирному будинку, то ви маєте узгодити виконання даних робіт з ОСББ, ЖЕО та сусідами, так як при виконанні робіт з алмазної різки виникають особливі умови (шум, забруднення). Це потрібно для раціональної організації проведення робіт з алмазної різки та свердління і дає змогу вчасно та без надмірних витрат завершити проект. Без належного вирішення цих поточних питань, власник об’єкта, а також виконавець робіт можуть витратити набагато більше часу, нервів, а іноді – і матеріальних ресурсів.