Специфіка демонтажу перекриття

Специфіка демонтажу перекриття

Будівництво – це процес створення нових споруд. Та існує інша сторона цього процесу, а саме – демонтаж. Демонтажні роботи можуть проводитись з різними цілями – як для зносу споруд, у яких закінчився експлуатаційний термін, так і для часткового зносу споруд та конструкцій, які заважають будівництву, або реконструкції.

Демонтаж перекриття це специфічний вид робіт, який, залежно від поставленої задачі, може бути реалізований різними способами. Підбір методів та технологій демонтажу залежить від матеріалу перекриття та об,єму роботи. Матеріал перекриття може бути залізобетон або дерево. Для чого роблять демонтаж перекриття? Демонтаж може бути повний – тобто, планомірний демонтаж перекриття як елемент повного демонтажу будівлі, або частковий – створення отвору для реалізації інженерних задач необхідних замовнику. Якщо з повним демонтажем все зрозуміло, то , частковий, потребує ретельнішого розгляду. Для чого потрібен частковий демонтаж, він потрібен для монтажу спеціального обладнання і, для з,єднання поверхів сходами . Найбільш ефективним методом для реалізації таких задач , можна вважати метод алмазної різки. Він дозволяє реалізувати повний , або частковий демонтаж перекриття , без втрати міцності споруди. До того ж , він дозволяє виконати роботу швидко і якісно. Як проходить процес демонтажу. Для початку проводиться розмітка, згідно проектної документації, потім, створюється механізм спуску демонтованих фрагментів , а вже потім виконуються роботи безпосередньо з алмазної різки, з застосуванням спеціальної техніки для алмазної різки.

Для того, щоб замовити послуги з алмазної різки та демонтажу перекриття, потрібна наявність проектної документації. Наше підприємство надає послуги з розробки проектної документації , а також виконує роботи з алмазного різання, та подальшого посилення отворів в залізобетоні. Ми використовуємо, сучасне обладнання , та інноваційні методи, Що забезпечує якісне, та вчасне виконання робіт.